Интернет магазин парфюмерии Gold Parfum

Мир нишевых селективных раритетных ароматов!
Эксклюзивная продукция для Вас!О компании    Доставка и оплата    Накопительная скидка    Распродажа   

Главная » Дитячий матрац: як вибрати виріб та які головні характеристики


Лидеры продаж GO!

Инфоцентр

Новости интернет-магазина

У нас 100% оригинал

У нас бесплатная доставка

У нас возврат товара

У нас минимальные цены

У нас принимаются заказы на
нишевую и раритетную продукцию

У нас Вы найдете любимый аромат, который уже отчаялись найти

У нас Вы можете попробовать аромат до его покупки*
*( услуга ПРЕЗЕНТАЦИЯ касается нишевой парфюмерии, стоимость услуги от 200грн)


парфюмерия киев парфюмерия купить духи купить духи духи киев купить духи киев туалетная вода туалетная вода духи парфюмерия туалетная вода духи парфюмерия интернет магазин парфюмерии

Дитячий матрац: як вибрати виріб та які головні характеристики


Вибір дитячого матрацу вимагає відповідального підходу від батьків. Важливо ретельно проаналізувати характеристики доступних на ринку моделей та визначити найкращий варіант. Для цього варто звертати увагу на декілька критеріїв, таких як вік дитини, вага, розмір матраца, його наповнювач, жорсткість та матеріали виготовлення. Виріб має відповідати усім екологічним стандартам, тому важливо вибирати надійний та перевірений магазин для покупки.


Дитячий матрац

Дитячий матрац можна придбати в інтернет-магазині Amebli. Це відомий та надійний постачальник меблевих виробів. Магазин добре себе зарекомендував та має хорошу репутацію серед користувачів. Amebli співпрацює лише з перевіреними брендами які виготовляють дійсно якісні та функціональні моделі матраців. Саме тому, купуючи виріб у цьому магазині, можете бути спокійними за характеристики виробу. Уcі матраци мають відмінні властивості та якість пошиття.

Жорсткість матраца для дитини: якою має бути

Матрац для новонароджених повинен бути рівним та твердим, оскільки така модель створює оптимальні умови для правильного формування постави людини. М'яка перина, навпаки, може прогинатися під вагою малюка і призводити до викривлення хребта. До того ж така основа ліжка вважається фактором ризику синдрому раптової дитячої смерті, коли у здорового малюка без явних причин зупиняється дихання. Це ще одна причина, чому не рекомендується використовувати навіть середньом'який матрац і подушку для дітей віком до року.

З часом рівень жорсткості спальної поверхні можна знижувати:

  1. Від народження до 1 року — лише жорсткі вироби, наприклад, з кокосової койри.
  2. Від 1 до 3 років — тверді вироби безпружинної конструкції.
  3. Від 3 до 7 років і старше — середньожорсткі варіанти, можливо з пружинним блоком.

Дитячий матрац

Існує кілька етапів, на яких можна здійснювати заміну матраца, але найчастіше це роблять після 3 років або коли дитині необхідне більше ліжко. Якщо спальна поверхня малюка великих розмірів, рекомендується вибрати двосторонній матрац із двома ступенями жорсткості для легкої зміни рівня м'якості в потрібний час.

Матеріали наповнювача дитячого матрацу

Виробники застосовують різноманітні наповнювачі, кожен з яких має унікальні переваги і недоліки. Основне завдання батьків — визначити, чи є у дитини алергія на конкретні матеріали, наприклад, шерсть. Якщо спостерігаються реакції або перехресні алергії, рекомендується вибрати постільні аксесуари з рослинної сировини або використовувати штучні гіпоалергенні філери.

Search

Валюта


Производители

Карта дизайнеров
Карта брендовПросмотренные
TOCCA Brigitte wom edp 50ml
–19%
1'743грн. 1'411грн.

 
© Gold Parfum 2007-2024 Эксклюзивная парфюмерия, Духи, Косметика