Интернет магазин парфюмерии Gold Parfum

Мир нишевых селективных раритетных ароматов!
Эксклюзивная продукция для Вас!

Мои данные
Мои данные
Корзина
Корзина
Оформить заказ
Оформить заказ

(067) 503-05-88
(044) 599-52-32

Перезвоните мне

О компании      Доставка и оплата      Накопительная скидка      [email protected]   

Главная » Статьи » Статьи » Чим корисна російська лазня і як її правильно використовувати?


Лидеры продаж GO!

Инфоцентр

Новости интернет-магазина

Уважаемые клиенты магазина!
С радостью хотим Вам сообщить
что у нас принимаются заказы на
нишевую и раритетную продукцию

Только у нас Вы найдете то, что уже отчаялись найти

Только у нас Вы можете попробовать аромат до его покупки*

*( услуга ПРЕЗЕНТАЦИЯ касается нишевой парфюмерии )

Если Вы не нашли интересующий Вас товар - уточните его наличие у менеджера

Чим корисна російська лазня і як її правильно використовувати?

автор: админ

«Виганяю біль, смуток» - так перекладається з грецької слово, від якого ми познайомилися - «лазня». Російська лазня славилася споконвіку. Історія жаркої лазні йде в глиб століть, у сиву давнину. Пошлюся на один історичний документ 1633: «У Росії немає жодного міста, ні одного села, в якій би не було парних лазень, громадських або приватних ... Росіяни можуть виносити надзвичайний жар. У лазні, лягаючи на полицях, велять себе бити і терти розпаленими березовими віниками ». Банька вважалася джерел бадьорості і в якійсь мірі «лікувальним засобом». І нині ще існує прислів'я «Баня парить, лазня править, лазня все поправить».

У російській парній лазні температура повітря в парильні коливається між 45 і 60 градусами, а відносна вологість доходить до 80-100 відсотків.

Під впливом банних процедур підвищується опірність до різних простудних захворювань, організм загартовується. Активізація діяльності потових і сальних залоз сприяє виведенню з організму шкідливих продуктів нашого обміну речовин (шлаків) і прекрасному очищення шкіри. Посилення діяльності серця і легенів під час відвідування лазні надає тренуючий вплив на ці органи і розвиває таке цінне фізична якість, як витривалість. Перебування в парній допомагає ефективному розслабленню мускулатури і відновленню працездатності.

Кілька порад початківцям «парильники». Перед відвідуванням парильні без води голову. Сухі волосся охороняють голову від перегрівання, покращують відчуття високої температури. Деякі любителі паритися надягають вовняну або фетровий шапочку і час від часу змочують її холодною водою. І правильно роблять.
У парильне відділення не дозволяється заходити намилені, а тим більше митися там з милом.

А взяли ви з собою березовий віник? Березові листи наповняють парильню приємним ароматом, а «обробка» віником тіла сприятливо погладжування дію, посилює вплив гарячої пари. Знайти березовий віник можна і в магазині. Зараз масово виробляються березові віники у вакуумних упаковках.

Хтось запитує: чи розумно прийняти холодний душ або облитися після парильні холодною водою? Це - ефективний засіб загартовування. Однак, як і в будь-якому іншому виді загартовування, важливим є принцип поступовості. Спочатку обмежтеся душем кімнатної температури, потім прохолодним. Надалі температуру води можна поступово знижувати, але це зовсім не обов'язково. Прохолодна вода досить контрастна з температурою парильні й теж дає ефект, що загартовує.

Не слід обливатися холодною водою, а також пити її відразу ж після парильні тим, хто хоче позбутися зайвої ваги. При попаданні холодної води на шкіру або в стравохід потовиділення, яке могло б інтенсивно тривати ще якийсь час, рефлекторно припиняється. Огрядних людей після лазні зазвичай тягне поїсти і попити досхочу. Треба подолати це бажання. Вгамувати спрагу можна, полощіть рот прохолодною водою, а пити треба потроху маленькими ковтками.

Відомий вислів «хорошого багато не буває» не справедливо по відношенню до лазні. Тому не радиться паритися частіше одного-двох разів на тиждень навіть завзятим любителям цієї справи. Особливо обережні повинні бути люди похилого віку - їм не рекомендується перебувати в парильні більше 10 хвилин. Парильню не можна відвідувати вагітним жінкам та маленьким дітям. Процедура протипоказана при ряді захворювань і навіть при легких нездужання, що супроводжуються невеликим підвищенням температури тіла. Йти в лазню не слід після рясної їжі, і тим більше натще. 

Написать отзыв
Search

Валюта


Корзина GO!
1 x  TOCCA Graciella wom edp 50ml
3 x  Montale Taif Roses edp 100ml
1 x  KILIAN Straight to Heven by Kilian 50ml
2 x  Comme Des Garcons 888 edp 50ml ж
1 x  Designer Shaik Chic Shaik No 70 80 ml тестер (Без коробки)
1 x  CLIVE CHRISTIAN C men parfum 50ml tester
1 x  CLIVE CHRISTIAN C wom parfum 50ml
2 x  Designer Shaik Chic Shaik No 70 80 ml
1 x  Creed Love in White 75 ml тестер
33'405грн.

Производители

Карта дизайнеров
Карта брендов

Новинки GO!
Stefano Ricci Aureum edp 125 ml 2012
Stefano Ricci Aureum edp 125 ml 2012
7'495грн.
Amytis Nabucco Parfum Fin parfum 60ml
Amytis Nabucco Parfum Fin parfum 60ml
7'470грн.
Rochas Mystere parfum 5ml
Rochas Mystere parfum 5ml
2'490грн.

FB Like

Акция GO!

Баннерная сеть BANNER.UA
 

Баннерная сеть BANNER.UA